Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lucrati pe amenajari interioare si faceti parte dintr-o echipa ce se completeaza reciproc? Sunteti ceea ce cautam si trebuie sa aplicati CV-ul pentru aceasta oferta. Recrutam pentru Franta 2 Rigipsari, 1 electrician si 1 instalator. Rigipsarii: -vor face placari si compartimentari; -vor lucra pe structura de metal; -vor executa izolatii la pereti si tavane cu vata minerala; -vor pune banda la rigips si vor efectua finisajul final. Electricianul: -se va ocupa de paturile de cablu dincolo de rigips sau pardoseala; -va efectua montajul aparatajului electric, a obiectelor si a accesoriilor electrice; -va face legaturile necesare retelei electrice. Instalatorul: -va lucra pe partea tehnico-sanitara; -va monta retele de alimentare, de canalizare si retele termice; -va efectua montajul obiectelor sanitare si termice; -va face racordurile si probele necesare unei bune functionalitati a instalatiei. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1500 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 350 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre angajator. Se poate primi prelungire de contract in functie de performanta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Experienta si calificarea in domeniu vor fi principalele criterii de selectie. Abilitatea de citire si interpretare a planurilor tehnice este elementara. Permisul de conducere categoria B trebuie sa existe. Avem nevoie de oameni autonomi si responsabili.

4 pozitii disponibile 63 persoane au aplicat deja