Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Admirals Agency recruteaza receptioneri pentru vase de croaziera. Responsabilitati: -supravegherea zonei receptiei -informarea pasagerilor -pregatirea si asigurarea check-in, check-out -executarea tuturor sarcinilor administrative,in conformitate cu standardele companiei -gestionarea corecta a echipamentelor si produselor -asigurarea curateniei la receptie -participare activa la programele de formare la bord. Salariu 1250 euro. Se lucreaza 10-14 ore/zi, 7 zile/sapt.

Cerinte

- cursuri in turism -minim 2 ani experienta -experienta internationala/la bordul unei nave -limba engleza excelent(scris,vorbit) -cunoasterea altor limbi straine este un avantaj -cunoastere Office, softwarul Protel -abilitati organizationale si de comunicare -abilitatea de a lucra independent -flexibilitate si rezistenta la stres Varsta: 23-40 ani

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja