Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca REcruitment S.R.L. recruteaza receptioner/a sef/a pentru un Hotel renumit din Cluj-Napoca Nu percepem nici un comision! Responsabilitati si beneficii: ♦ pachet salarial atractiv: 500 Euro net/luna+ bonuri de masa si bonusuri in functie de performante ♦ indeplinirea atributiilor specifice postului in concordanta cu asteptarile industriei hoteliere si standardele companiei ♦ activitate part-time in Receptie ♦ va coordona Departamentul Receptie respectiv Housekeeping

Cerinte

Candidatul ideal este caracterizat prin: - fire sociabila, abilitati de comunicare si munca in echipa, orientare catre client - cunostintele si experienta in domeniu sunt obligatorii - obligatoriu cunostinte aprofundate ale sistemului PMS Medallion, sau obligatoriu alt program asemanator - este obligatorie cunoasterea limbii engleze, cunoasterea altor limbi straine poate constitui un avantaj - experienta intr-o pozitie de conducere reprezinta avantaj

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai