Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Salariu brut de la £6.70 pe oră (£7.20 de la vârsta de 25 de ani)• Cazare asigurata de catre compania partenera intre 30 - 50 lire sterline pe saptamana (cheltuielile comune incluse) - fara a fi nevoie sa platiti in avans garantie sau prima chirie. Prima chirie platiti numai din primul salar. Mesele sunt oferite in timpul orelor de lucru. • Se accepta si cupluri. • Locurile de munca sunt in Hoteluri de 3-5 stele, restaurante si baruri. Se ofera training in cadrul companiei. - Sarcini si responsabilitati – • Se ocupa cu rezervarile prin telefon, e-mail, posta, fax sau fata-in-fata. • Finalizeaza procedurile la sosirea si plecarea clientilor. • Selecteaza camerele si preda cheile. • Pregateste facturile si incaseaza banii. • Noteaza si transmite mesajele oaspetilor. • Se ocupa si cu solicitarile speciale ale clientilor (cum ar fi rezervarea biletelor de teatru sau depozitarea obiectelor de valoare). • Raspunde la intrebari cu privire la ceea ce ofera hotelul si cu privire la zona inconjuratoare. • Solutioneaza reclamatiile sau problemele oaspetilor. • In anumite Hoteluri se cere gestionarea rezervarilor telefonice intr-un sistem computerizat. - Beneficii – • Salariu competitiv. • Cazare asigurata din prima zi. • Contract de munca, asigurare si 28 zile concediu platit/an.

Cerinte

- Cerinte – • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational. • Experienta relevanta. • Cazier judiciar curat. - nu este necesara detinerea unui permis de conducere

100 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja