Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - preluarea apelurilor telefonice; - invatarea retetarului; - prepararea salatelor; - pregatirea comenzii pentru livrare; - activitati de gestiune si receptie marfa. Salad Box este o companie romaneasca, cu restaurante in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite si produse complementare sanatoase. Viziunea Salad Box este de a oferi un produs de calitate, sanatos, la un pret accesibil, oferind clientului posibilitatea de a fi creativ. Daca doresti sa te alaturi unei echipe dinamice care invata si se dezvolta continuu, trimite-ne CV-ul tau pe adresa saladbox.ro la sectiuena contact.

Cerinte

Criterii de angajare: - abilitati dezvoltate de comunicare; - spirit de echipa; - seriozitate; - rapiditate; - punctualitate. Beneficii: - salariu atractiv; - bonuri de masa; - mediu de lucru profesionist; - dezvoltare profesionala pe termen lung; - bonusuri de vechime.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja