Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati: - Intampinare clienti; - Operatiuni de cazare (Check in / out) in sistemul de gestiune hoteliera; - Informarea oaspetilor hotelului cu privire la facilitatile hotelului; - Night audit; - Incasare tarif pentru cazare, evenimente, etc; - Oferirea informatiilor cu privire la obiective turistice; Beneficii: - salariu si beneficii atractive; - evolutie profesionala in cadrul companiei; - climat profesional agreabil si conditii bune de munca.

Cerinte

- Studenti sau absolventi ai unor facultati economice si/sau de turism - cerinta obligatorie; - Calificarea in meseria de Receptioner - reprezinta un avantaj; - Experienta pe un post similar - minim 1 an - reprezinta un avantaj; - Cunoasterea programului de gestiune OPERA - reprezinta un avantaj; - Cunostinte limba engleza nivel avansat - cerinta obligatorie; - Foarte bune abilitati de comunicare; - Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa; - Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu clientii;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai