Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Pentru clientul nostru, un important service multimarca din Bucuresti, suntem in cautarea celui mai profesionist Receptioner auto. Daca ai experienta in domeniu de minim 3 ani, esti un bun vanzator si stii sa identifici piesele auto, atunci asteptam sa ne contactezi. Responsabilitatile tale principale sunt urmatoarele: - mentinerea constanta a relatiei cu clientii societatii, consilierea acestora cu privire la stadiul lucrarii, finalizarea reparatiei; - informarea clientilor in legatura cu produsele si serviciile oferite de societate; - programarea clientilor conform graficului de activitate; intocmirea facturilor fiscale; - realizarea receptiei fizice a autoturismelor in service; - monitorizarea permananeta a gradului de satisfactie a fiecarui client.

Cerinte

Ce asteptari mai avem de la tine: - studii superioare finalizate (specializarea transporturilor constituie avantaj); - cunostinte operare PC; - abilitati de comunicare si relationare cu clientii; - cunostinte tehnice de baza in domeniul auto; - pasiune pentru munca; - spirit organizatoric si dorinta de invatare; - seriozitate si capacitate de integrare intr-un colectiv; - cunoasterea limbii engleze la nivel conversational; - permis de conducere categoria B. Beneficii: - salarizare negociabila in functie de experienta si abilitati + tichete de masa; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - mediu de lucru profesionist.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai