Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza receptioner cu experienta de minim 6 luni pentru un hotel din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Oferta: Salarizare: se va discuta in urma interviului Program de lucru: 07.00-19.00, veti lucra 2 zile, cu 2 zile libere Veti lucra si in ture de noapte, se va discuta in urma interviului Atributii: -Primirea oaspetilor in mod corespunzator -Se ocupa de check-in si check-out -Inregistreaza rezervarile facute de catre clienti -Informeaza clientii cu privire la preturi, ofertele si beneficiile oferite de hotel -Incaseaza banii de la clienti, intocmeste facturi

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru ocuparea acestei pozitii sunt urmatoarele: -Limba Maghiara- obligatoriu -Vasta cuprinsa intre 25-40 ani -Experienta ca si receptioner: minim 6 luni -Disponibilitate de a lucra noaptea si in weekend -Abilitati bune de comunicare -Atent la detalii -Atitudine pozitiva -Seriozitate, punctualitate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai