Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza receptioner pentru un Hotel renumit din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Responsabilitati si beneficii: -pachet salarial atractiv: 160Euro net/luna+ bonuri de masa in valoare de 300 lei si bonusuri in functie de performante -transport decontat pe o linie de transport in comun -program de lucru: 20 ore pe saptamana -indeplinirea atributiilor specifice postului de receptioner in concordanta cu asteptarile industriei hoteliere si standardele companiei

Cerinte

Candidatul ideal este caracterizat prin: - fire sociabila, abilitati de comunicare si munca in echipa, orientare catre client - este obligatorie cunoasterea limbii engleze, cunoasterea altor limbi straine poate constitui un avantaj -experienta in domeniu reprezinta avantaj

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai