Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postul este pentru perioada 20 aprilie-15 septembrie si presupune: - gestionarea rezervarilor si cazarea/decazarea turistilor - incasarea sejurului si serviciilor si efectuarea facturilor - verificarea dotarilor si curateniei in camere si zonele comune Pachetul salarial contine si masa, cazare. Aplicantii trebuie sa cunoasca: - pachetul Office, in special excel, sa aiba abilitati de administrare PC - sa se exprime corect verbal si in scris in limba romana si sa poata discuta in engleza cu clientii

Cerinte

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja