Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza receptioner pentru o scoala privata din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Ce putem oferi: -Salarizare: 1500 lei net/luna -Programul dvs va fi de 8 ore pe zi: 8:00-16:30 de luni pana vineri; pauza de masa este de 30 de minute -Angjatorul ofera 1 masa calda pe zi la cantina scolii -In cazul in care va fi necesar se va deconta abonamentul pe o linie de transport in comun in Cluj-Napoca -Contract legal de munca pe perioada nedeterminata -Merdiu placut curat Ce va trebui sa faceti: - Indeplinirea atributiilor specifice postului de receptioner in concordanta cu asteptarile scolii -Raspundeti la telefoane, oferiti informatii persoanelor telefonic, dar si personal -Transmiteti mai departe informatiile primite catre departamente -Intocmirea documentelor necesare -Primiti vizitatorii, oaspetii in mod corespunzator

Cerinte

Ce va trebui sa faceti: -Limba Engleza la nivel conversational -Cunostinte de urilizare program Microsoft Office -Persoana sociabila, cu abilitati bune de vorbire -Atitudine pozitiva -Atent la detalii -Experinta in domeniu reprezinta avantaj

1 pozitii disponibile 45 persoane au aplicat deja