Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza un/o Receptioner/a pentru o companie din domeniul FMCG. Responsabilitati: -Reprezintă un prim punct de informare pozitivă pentru vizitatorii interni și externi, one-to-one sau prin telefon; -Dacă interlocutorii interni nu sunt disponibili, notează şi transmite în mod profesionist mesajele sau, în caz de urgenţă, direcţionează persoana către un alt interlocutor potrivit; -Primirea și distribuirea corespondenței în interiorul organizației; -Gestionare documente, păstrarea în bune condiții a documentelor cu regim special; -Asigurarea funcționalității echipamentelor de birou; -Efectuarea rezervărilor/ raportărilor solicitate de angajați, atât de la punctul de lucru, cât și de la sucursale; -Asigurarea evidenței materialelor de protocol, a rechizitelor, a consumabilelor; -Tehnoredactare documente și traduceri, dacă este nevoie; -Respectă prevederile normativelor interne și procedurile de lucru privitoare la postul său; -Păstrarea confidențialității informațiilor legate de companie și Contractului de muncă; -Păstrarea în ordine a spațiului Recepției; -Respectă normele de securitate și sănătate în muncă (SSM).

Cerinte

-Studii superioare finalizate; -Cunostințe de limba engleza – nivel avansat; -Experiență pe o poziție similară cel putin 6 luni; -Seriozitate, corectitudine, receptivitate, flexibilitate. Bonusuri: -Salariu fix; -Bonuri de masă; -Decontare transport; -Colaborare pe termen lung; -Mediu de lucru multinațional.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja