Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: Activitati principale: -preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti; -primirea si cazarea clientilor; -intocmirea actelor necesare cazarii clientilor; -promovarea serviciilor oferite clientilor; solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate; -medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor. Sarcini si indatoriri specifice: -stabilirea unor relatii optime cu clientii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale.

Cerinte

Candidatul ideal: -Cerintele postului: -experienta de minim 3 luni pe un post similar; -foarte bune cunostinte de operare pe calculator (Windows, Word, Excel); -aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine; -abilitati foarte bune de comunicare; -capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile; -abilitati bune de planificare si organizare. Avantaj : cunoasterea programului Fidelio v8.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja