Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Hotel Lev Or angajeaza: Receptioneri Ne extindem echipa, si te dorim alaturi de noi daca esti pasionat de ospitalitate si iti doresti o cariera solida si de durata in acest domeniu! Oferta (bonusuri, beneficii) - Mediu de lucru placut si motivant; - Echipa tanara si profesionista; - Salariu atractiv Compania noastra este pe piata turistica din Bucuresti din 1993, oferind oaspetilor nostri o experienta unica. Personalul Hotelului este tanar, dinamic si unit. Hotelul este alcatuit din doua corpuri de cladire clasificate la 3*, respectiv 4 *, fiind compus din 70 de camere, 1 ballroom, restaurant si terasa exterioara cu piscina.

Cerinte

Candidatul ideal: - Experienta in domeniul hotelier - Calificarea in meseria de Receptioner - reprezinta un avantaj - Capacitate de integrare in echipa - Capacitatea de a lucra in ture si in weekend-uri - Studenti sau absolventi ai unor facultati economice si/sau de turism - cerinta obligatorie; - Experienta pe un post similar - minim 1 an - reprezinta un avantaj; - Cunoasterea programului de gestiune OPERA - reprezinta un avantaj; - Cunostinte limba engleza nivel avansat - cerinta obligatorie; - Foarte bune abilitati de comunicare;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai