Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza o RECEPTIONERA pentru un salon de infrumusetare din BUCURESTI zona TITAN. Responsabilitati: • Organizarea activitatii in cadrul salonului; • Directionarea clientilor; • Tinerea evidentei programarilor; • Incasarea contravalorii serviciilor; • Gestionarea situatiilor care pot aparea intre clienti si personalul salonului; • Efectuarea de comenzi de apa, cafea, etc.; • Efectuarea de vanzari de produse de infrumusetare; • Realizarea contabilitatii primare. PROGRAM: • Miercuri, Joi si Vineri: 11:00 - 20:00 (1 ora pauza de masa) • Sambata si Duminica: 10:00 - 19:00 (1 ora pauza de masa) • Luni si Marti: LIBER • 1 Week-end LIBER

Cerinte

• Experienta pe un post similar – minimum 1 an; • Cunoastrerea limbii engleze – nivel conversational; • Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj; • Rezistenta la stres; • Competente de relationare. Beneficii : • Salariu fix; • Bonuri de masa; • Bonusuri din vanzari.

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja