Detalii loc de munca - Qatar

Descrierea jobului - Qatar

Post de receptionera clinica veterinara in Qatar, Doha Descrierea postului: - Preluarea si inregistrarea rezervarilor; - Solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate; - Evidenta clientilor; - Asigurarea de informatii generale pentru client; - Preluarea corespondentei sosita pe adresa clinicii; - Preluarea apelurilor telefonice. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Transport si cazare asigurate;

Cerinte

- Experienta semnificativa pe un post similar; - Foarte bune cunostinte de operare pe calculator; - Cunoasterea limbii engleze; - Prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine; - Abilitati foarte bune de comunicare si negociere; - Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile; - Foarte bune abilitati de planificare si organizare. Pentru candidatura, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de mail recrutare (at) Petrolvalves. ro. Pentru mai multe informatii intrati pe site-ul companiei (www . petrolvalves . ro).

1 pozitii disponibile