Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Agentia EBC recruteaza pentru postul de Receptioner(a) in cadrul unei companii multinationale cu sediul in Pipera. Responsabilitati: - Activitate de secretariat (suport la scanari de documente, sortare, arhivare, preluarea apelurilor telefonice, etc.); - Programul este partial: se lucreaza 3 zile pe luna constant in cadrul departamentului administrativ si in zilele de concediu din an ale personalului de receptie; - Se lucreaza in doua ture: 8:30 – 17:00 sau 11:30 – 19:00. Programul se stabileste saptamanal.

Cerinte

Cerinte: - Limba Engleza – nivel conversational; - Disponibilitate de a lucra conform programului; - Comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, reguli de politete); - Atentie distributiva, claritate si coerenta in exprimare; - Dorinta de a colabora pe un termen cat mai lung. Beneficii: - Salarizare in functie de numarul de zile lucrate; - Training platit (2 saptamani); - Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala; - Posibilitatea de a continua in cadrul companiei.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 44 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai