Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest program este disponibil pentru tinerii din România (18-35 de ani) care doresc să lucreze in Marea Britaniei, pe o perioada de la 3 la 12 luni. Plasamente: Posturile disponibile sunt pe tot teritoriul Marii Britanii. Locatia este decisa de angajator, nu de candidat. Exemple de joburi: Bartender; Bell Attendant; Busser; Dishwasher; Food Runner; Waiter (Server); Room Attendant; Receptionist; Housekeeper etc. Salariul in UK este de minimum 6.70 LIRE /oră , suma taxabila, dar taxele se pot recupera prin procesul de Tax Refund (mai multe detalii la biroul ZIP TRAVEL) Programul de lucru este full-time: 30-40 ore /saptamana (cu posibilitate de over time).

Cerinte

Pentru a fi eligibil trebuie sa indeplinesti DOAR urmatoarele conditii: - Cunoașterea limbii engleze la nivel conversational ; - Experienta in domeniul vizat. Costurile programului sunt urmatoarele: - 500 RON Taxa de înscriere (la inscrierea in program); - 450 LIRE Taxa de program ( la inscrierea in program ) • Nu mai exista nici un alt cost in afara de cele mentionate mai sus si de costul transportului.

50 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja