Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza receptionisti pentru domeniul hotelier in Marea Britanie Oferta salariala: -Salar minim pe economie din Anglia 6,70 Lire/ora -se lucreaza 40 de ore pe saptamana -Cazarea este asigurata de angajator contra-cost. Costul chiriei si a cheltuielilor se retrag din salariu. Descrierea postului: • Ofera servicii excelente clientilor in orice moment • Pastreaza receptia curata si ordonata • Raspunde la telefoane si la intrebarile, cerintele oaspetilor din hotel si rezolva problemele date • Se ocupa de procesul check-in si check-out a oaspetilor • Administeaza toate rezervarile, inclusiv facturarile, anularea rezervarilor conform politicii hotelului • Este la curent cu ofertele, promotiile oferite de hotel, pentru a putea oferi informatii clientilor la cerere • Indeplinirea tuturor cerintelor rezonabile, cerute pentru a asigura confortul si siguranta clientilor • Efectueaza verificari periodice pe tot parcursul zilei si raporteaza orice problema de securitate managerului • Raporteaza orice problema legata de mentenata managerului pentru solutionarea problemei • Include in efectueaza strategii de marketing • Este responsabil pentru evacuarea oaspetilor din hotel in caz de urgenta, fiind prima persoana contactata de catre oaspeti

Cerinte

• Punctualitate, mentinerea aparentei profesionale • Abilitati bune de vorbire • Capacitate de a rezolva problemele in cel mai scurt timp posibil • Limba Engleza la nivel conversational spre avansat • Varsta maxima: 35 de ani • Experienta in acest domeniu

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja