Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Organizeaza activitatea de front office • Asigura primirea vizitatorilor din exteriorul companiei in scopul directionarii acestora catre departamentele/persoanele de interes • Tine evidenta badge-urilor de acces pentru vizitatori • Preia si directioneaza apeluri telefonice catre angajatii companiei si ofera informatii oficiale catre persoanele interesate • Primeste si transmite catre persoanele interesate corespondenta de la curierii externi • Redirectioneaza corespondenta electronica

Cerinte

• Studii medii finalizate • Cunostinte de limba italiana – cel putin nivel mediu • Cunostinte de operare PC - Microsoft Office • Bune abilitati de comunicare • Spirit organizatoric • Atentie la detalii; flexibilitate • Prezenta placuta, atitudine proactiva Ce va oferim: • Posibilitatea de dezvoltare profesionala • Un mediu de lucru placut si provocator, alaturi de o echipa tanara si entuziasta • Bonuri de masa, decontare transport • Asigurare medicala privata • Programe de training si integrare in cadrul echipei

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja