Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam femei cu varsta cuprinsa intre 23 si 40 de ani pentru a lucra la recoltat ciuperci in Depozit/Sera Irlanda. Se accepta doar femei! Se ofera contract legal de munca pe perioada nedeterminata. Se asigura training la inceputul contractului. Interviurile se vor tine cu unul din managerii de productie in limba romana pe Skype. Salarizarea se face la ora si se poate ajunge cu usurinta la un salariu cuprins intre 800 si 1600 de euro. Cazarea este asigurata contra cost - 200 euro pe luna; se plateste la sfarsit de luna dupa primirea salariului. Transportul intra in atributia viitorului angajat (orientativ pretul biletului de avion este 80-140 euro, in fc de mijlocul de transport si data plecarii) Pentru acest job se percepe comision dupa sustinerea interviului si obtinerea contractului de munca!

Cerinte

Se accepta doar femei! Acest job este pentru persoanele ce-si doresc sa lucreze intr-un loc sigur de munca pe o perioada indelungata! Nu este job sezonier si nu este un job pentru persoanele ce au probleme de sanatate! In primele 4-6 saptamani veti urma un traning in urma carui veti cunoaste toate etapele dezvoltarii ciupercilor. Este singura companie din Irlada ce ofera acest traning. Desi, in prima luna, tinand cont ca veti fi la traning, veti ajunge la un salariu de aproximativ 800 euro, in lunile urmatoare veti castiga cu mult mai mult ajungand la un salariu lunar cuprins intre 1000-1600 euro.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja