Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Ferma pomicola din zona de Sud a Frantei angajeaza pentru perioada august-noiembrie 12 muncitori agricoli pentru recolta de mere. Activitatea se desfasoara in aer liber presupunand: • Sortare si recoltare de mere • Activitati ocazionale de montare a capcanelor pentru daunatori • Activitati ocazionale de inlaturare a buruienilor Program de lucru: -de luni pana vineri, in tura de zi (7h00-14h00) sau (8h00-18h00 cu o ora pauza) -35 de ore/saptamana + ore suplimentare -ce depaseste 7 ore/zi se considera ore suplimentare Salariul: -1150 euro net +ore suplimentare+prima de 600 euro la final de contract -se asigura transport, cazare si masina de serviciu pentru deplasare la locul de munca

Cerinte

-barbati apti fizic -seriozitate, dorinta de a lucra -1 permis de conducere /grup de 4 persoane -nu este necesara cunoasterea limbii franceze insa reprezinta un avantaj. Cunoasterea limbii engleze este un plus NU SE PERCEPE COMISION

12 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai