Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ferma pomicola din zona de Sud a Frantei angajeaza pentru perioada august-noiembrie 12 muncitori agricoli pentru recolta de mere. Activitatea se desfasoara in aer liber presupunand: • Sortare si recoltare de mere • Activitati ocazionale de montare a capcanelor pentru daunatori • Activitati ocazionale de inlaturare a buruienilor Program de lucru: -de luni pana vineri, in tura de zi (7h00-14h00) sau (8h00-18h00 cu o ora pauza) -35 de ore/saptamana + ore suplimentare -ce depaseste 7 ore/zi se considera ore suplimentare Salariul: -1150 euro net +ore suplimentare+prima de 600 euro la final de contract -se asigura transport, cazare si masina de serviciu pentru deplasare la locul de munca

Cerinte

-barbati apti fizic -seriozitate, dorinta de a lucra -1 permis de conducere /grup de 4 persoane -nu este necesara cunoasterea limbii franceze insa reprezinta un avantaj. Cunoasterea limbii engleze este un plus NU SE PERCEPE COMISION

12 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja