Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: - Absolvent/a de studii superioare; - Abilități foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare; - Capacitate de observaţie şi analiză; - Capacitatea de a urmări și soluționa mai multe proiecte de recrutare/ selecție în paralel; - Capacitatea de gestionare eficientă a timpului și a priorităților; - Abilităţi de lucru în echipă; - Limba Engleză - nivel mediu/avansat.

Cerinte

Descrierea jobului: RESPONSABILITĂȚI: - Concepe și postează anunțurile de recrutare; - Selectează candidații pe baza CV-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințele postului; - Contactează candidații/interesații; - Administrează și asigură actualizarea bazei de date cu candidați; OFERTA: - Pachet salarial atractiv; - Oportunități foarte bune de evoluție pentru o persoană cu aspirații înalte de dezvoltare profesională; - Posibilitatea creionării unei cariere solide în cadrul unei echipe dinamice și competitive.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja