Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti in cautarea unui job care iti pune la incercare cunostintele despre oameni, spiritul de competitie si dorinta de a face parte dintr-o companie in care eforturile tale sunt apreciate? Alatura-te echipei noastre de recruiteri si ai sansa unei cariere de succes! Ne dorim :  3+ ani de experienta in recrutare  Sa ai o atitudine pozitiva si sa fii pasionat/a de interactiunea cu oamenii  Sa fii sociabil/a si sa transmiti siguranta candidatilor  Sa vorbesti fluent limba engleza  Sa iti poti organiza timpul asa incat la sfarsitul zilei sa pleci cu zambetul pe buze

Cerinte

Cum arata o zi la serviciu:  In calitate de recruiter, vei fi prima persoana din cadrul companiei cu care potentialii angajati vor interactiona, asadar principala ta responsabilitate va fi reprezentarea imaginii Valoris Center in fata candidatilor.  Vei cauta cei mai buni candidati pentru pozitiile deschise (sourcing)  Te vei asigura de respectarea strategiei de recrutare, selectie, instruire si integrare in cadrul companiei pentru noii angajati.  Vei sustine programa si sustine interviurile cu cei recrutati si te vei asigura ca acestea sunt corelate cu nevoile interne de recrutare. Descrierea Companiei Valoris Center este una dintre cele mai importante companii romanesti din domeniul serviciilor de contact center, avand peste 9 ani de experienta in piata de outsourcing. Interactionam cu clienti din toata lumea, folosindu-ne de telefon, email, live chat sau social media, iar in activitatea noastra zilnica folosim atat limba romana, cat si alte 7 limbi straine. Valoris Center desfasoara proiecte pentru clienti importanti din mai mult de 10 industrii diferite, iar candidatii care aleg sa faca parte din echipa Valoris Center au ocazia sa isi inceapa cariera alaturi de companii de renume. Aplica acum si vino la interviu pentru a afla mai multe detalii!

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja