Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Recruiter Family este în căutare de responsabili logistică în Germania. § Responsabilități Printre responsabilitățile locului de muncă enumerăm transportul materialelor și bunurilor din depozit către nave marine sau alți clienti ai angajatorului. Materialele transportate sunt de mai multe tipuri, materiale de sudură, mașinării, conducte de aer, piese de oțel, prefabricate.

Cerinte

Recruiter Family este în căutare de responsabili logistică în Germania. § Responsabilități Printre responsabilitățile locului de muncă enumerăm transportul materialelor și bunurilor din depozit către nave marine sau alți clienti ai angajatorului. Materialele transportate sunt de mai multe tipuri, materiale de sudură, mașinării, conducte de aer, piese de oțel, prefabricate. § Cerințe Pentru acest loc de munca cerințele sunt minime, nefiind necesară experiența în acest domeniu ci doar voință de munca. • Permis de conducere categoria B • Limba engleză la nivel conversațional, atât vorbit cât și scris (contact direct cu clienții) •Voință de muncă și forță fizică (preluare marfă, încărcare și descărcare) § Beneficii • salariu de 9,- EUR / ora NET ( după taxe) conform legii germane • cazarea plătita de către angajator • transportul până la locul de muncă plătit de angajator • asigurare medicală plătita de angajator • nu se cere mașină proprie • echipamentul și uneltele sunt oferite de angajator Se lucreaza în echipe iar acestea sunt formate și din alți români. Vă așteptăm CV-ul sau să ne contactați la numărul de telefon. Vă mulțumim și vă dorim succes!

10 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai