Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Selectează candidații pe baza CV-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințele postului; - Contactează candidații selectați în vederea programării interviurilor; - Administreaza și asigură actualizarea bazei de date cu candidați; -Excelente abilitati de comunicare: orala si scrisa; abilitatea de a adapta limbajul in functie de interlocutor; -Excelente abilitati de inter-relationare: integrarea rapida in echipa, stabilirea unei relatii profesioniste cu clientii -Foarte bune abilitati organizatorice: o buna gestionare a responsabilitatilor si a timpului: task-oriented, deadline-oriented -Atentie la detalii si imagine de ansamblu -Flexibilitate, capacitate de adaptare -Cunostinte operare PC: Word, Excel, Internet - Dobandirea de experienta in domeniul resurselor umane; -Oportunitatea de a lucra intr-o echipă tanără, intr-o companie dinamică; -Salariu corelat cu responsabilitatile; -Posibilitati de promovare.

Cerinte

- Limba engleză la nivel conversational/avansat; - Minim 6 luni - 1an experienta dobandita in vanzari (sales) / promovare (promotion), office manager, call-center sau relatii cu publicul (public relations); - Participarea intr-un program Work and Travel reprezinta un avantaj.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja