Detalii loc de munca

Descrierea jobului

GREENLAND ROMANIA angajeaza Recruiter pentru biroul din Timisoara. DESCRIEREA ACTIVITATII: - gestionarea intregului proces de recrutare si selectie pentru proiectele companiei, - stapaneste folosirea canalelor de cautare/ identificare a candidatilor; - elaboreaza strategii pentru identificare a candidatilor potriviti; - respectarea termenele de finalizare a proiectelor - intocmirea de rapoarte, statistici si prezentari specifice procedurilor companiei - dezvoltarea portofoliul de clienti

Cerinte

CERINTE : - experienta pe o pozitie similara minim 1-3 ani ; - buna cunoastere a pietei muncii si a canalelor de recrutare; - experienta in recrutare si selectie - foarte bune abilitati de comunicare ,organizare, prioritizare si respectare a deadline-urilor; - cunostinte utilizare PC (MS Office, Outlook); - studii superioare finalizate in sociologie, psihologie sau relevante pentru pozitie; - limba engleza – nivel avansat;alte limbi straine constituie avantaj OFERTA : - Pachet salarial motivant - Contract de munca - Mediu de lucru placut Se aplica cu CV in limba engleza +poza, la adresa de email.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja