Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

-Identifica si administreaza cele mai eficiente canale de recrutare pentru posturile vacante; tipologia candidatilor variaza avand in vedere specificul societatii noastre (agent de munca temporara) - Deruleaza in mod continuu procese de recrutare si asigura o baza permanenta de candidati disponibili pentru posturile vacante - Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza cerintelor clientilor - Selecteaza candidatii potriviti in baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului - Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor, sustine interviurile si evalueaza candidatii - Propune si negociaza ofertele de angajare - Mentine o comunicare deschisa cu candidatii pe tot parcursul procesului de recrutare - Gestioneaza si actualizeaza baza de date cu candidatii intervievati - Intocmeste rapoarte referitoare la candidati

Cerinte

-Experienţa in derularea proceselor de recrutare personal/resurse umane de minim 2-3 ani - cerinta obligatorie - Cunostinde de limba Italiana nivel mediu – cerinta obligatorie (nivel avansat reprezinta avantaj) - Bune cunostinte de operare in programele MS Office - Excelente abilităţi de comunicare, operativitate - Capacitate de observaţie şi analiză comportamentală - Abilitati de organizare si planificare - Abilităţi de lucru în echipă - Disponibilitate si flexibilitate la program prelungit (ocazional)

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai