Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie de plasare forta de munca in strainatate cu sediul in Ramnicu Valcea angajeaza un recruiter (fata). Compania noastra este implicata in proiecte nationale si internationale ce implica recrutarea de specialisti in diverse domenii pentru companii importante din Europa. Candidata ideala trebuie sa fie: - sociabila, sa ii faca placere sa interactioneze cu oamenii - persuasiva - cu spirit organizatoric ( trebuie sa fie capabila sa isi stabileasca prioritatile si sa isi organizeze activitatea in functie de cerintele fiecarui proiect in parte) - sa nu aiba defecte de vorbire - sa cunoasca bine limba engleza( de preferat sa fie absolventa a unei Facultati de Litere cu profil de Lb. Engleza) - sa aiba cunostinte bune de utilizare a calculatorului ( pachet Office, internet) Ca recruiter in compania noastra veţi avea responsabilităţi în diverse proiecte unde vom conta pe implicarea dumneavoastră. Veţi prospecta, identifica şi recruta candidaţi potriviţi pentru fiecare proiect in parte, veţi contacta persoane telefonic si/sau prin e-mail, veţi participa la conceperea, postarea şi promovarea de anunţuri de angajare pe diverse site-uri. Consideri ca esti persoana potrivita pentru acest job? Vrei sa faci parte din echipa noastra? Asteptam CV-ul tau !

Cerinte

- Nivel avansat de limba engleza -Cunostinte de utilizare PC (pachet Office, internet) - Fara defecte de vorbire - Sociabila - Persuasiva - Capabila sa se descurce in situatii limita - Responsabila

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja