Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Sarcini alocate job-ului: - identificarea rapida a oportunitatilor de dezvoltarea a afacerii si contactarea potentialilor client; - stabilirea de intalniri, prezentari si negocieri ale ofertelor privind serviciile oferite de companie; - identificarea niselor de piata si propunerea de solutii personalizate pentru a raspunde cerintelor acestora; - realizarea cifrelor de vanzari stabilite; - gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona deservita: zona Ardeal si Ungaria - intocmirea de analize si rapoarte conform cerintelor organizatiei. Beneficii: - pachetul salarial se va stabili in urma interviului (va fi format dintr-un salar fix + procent din incasari); - masina de serviciu; - telefon de serviciu; - program de lucru: 09.00 – 18.00.

Cerinte

Candidatul ideal este definit de urmatoarele aspecte: - experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an (constituie un avantaj experienta in domeniul constructiilor / amenajari interioare); - putere de convingere, proactivitate, dinamism, orientare catre rezultate - spirit de negociator; - studii superioare in domeniul constructiilor, tehnice constiuie un avantaj, - permis de conducere, categ. B; - cunostinte limba maghiara.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai