Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza Area Sales Manager pentru clientul nostru, care este alaturi de fabricantii care pun in aplicare metoda Lean Manufacturing. Clientul nostru propune o gama de servicii de proximitate care merg de la initierea in asamblarea LeanTek pana la aplicarea Lean-manufacturingu-lui. Ce cautam? Persoana responsabila care sa detina tehnici bune de negociere; Persoana dinamica, optimista, dornica de o provocare; Persoana care sa detina tehnici de planificare, coordonare si motivarea echipei; Studii superioare in domeniul tehnic; Permis de conducere categoria B; Disponibilitate de a acoperi zona Clujului si judetele limitrofe. Ce este nevoie sa faci? Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona atribuita; Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti; Prospectarea clientilor; Urmarirea proiectelor, dezvoltarea si finalizarea acestora, participarea la negocieri si preluarea comenzilor; Intocmirea rapoartelor saptamanale. Ce iti oferim? Salar atractiv si bonusuri pentru realizarea obiectivelor; Masina de servici, laptop, telefon si accesorii necesare realizarii unei buna activitati; Cheltuielile pentru deplasari si dezvoltarea proiectelor sunt suportarte de companie; Mediu de lucru dinamic si antrenant; Posibilitate de promovare in cadrul companiei; Training-uri intensive, interne si externe, pentru o cat mai buna cunoastere a activitatii companiei si indeplinirea obiectivelor; Sustinerea de catre companie in desfasurarea activitatii. Aplica acum!

Cerinte

Persoana responsabila care sa detina tehnici bune de negociere; Persoana dinamica, optimista, dornica de o provocare; Persoana care sa detina tehnici de planificare, coordonare si motivarea echipei; Studii superioare in domeniul tehnic; Permis de conducere categoria B; Disponibilitate de a acoperi zona Clujului si judetele limitrofe.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja