Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza pentru clientul sau, o companie multinationala care comercializeaza vopsele si lacuri pentru suprafete lemnoase, Area Sales Manager. Investitiile efectuate in cercetare si dezvoltare, in sisteme informatice performante si in noi tehnologii, au permis cresterea avantajului competitiv al companiei si impunerea pe piata mondiala cu o cota de piata din ce in ce mai mare. Daca iti doresti sa: faci parte dintr-o echipa profesionista, unde calitatea nu cantitatea conteaza; ai experinta reala in vanzarea vopselelor si lacurilor industriale; ai tehnici bune de negociere; Te asteptam sa te alaturi echipei noastre! Noi iti oferim: pachet salarial competitiv + beneficii substantiale; posibilitate de avansare intr-o pozitie de coordonare; laptop, telefon si autoturism de serviciu; mediu de lucru placut si profesionist; training-uri in strainatate. Aplica acum!

Cerinte

- tehnici bune de negociere; - experienta relevanta in vanzarea vopselelor si lacurilor industriale; - persoana serioasa si responsabila; - persoana disponibila la deplasari.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja