Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Evolution HCC iti da startul in cariera! Jobul pentru care te recrutam este cel de Asistent manager in Timisoara. Suntem in cautarea unei persoane tinere, ambitioase si dornice de a-si incepe o cariera in cadrul unei companii multinationale elvetiene. Ce oferim? - Un mediu de lucru prietenos si organizat, precum si suport in a te dezvolta; - Un pachet salarial motivant; - Un loc de munca stabil, la care sa vii cu drag.

Cerinte

Ce ne-ar placea sa gasim in profilul tau? - Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca - Capacitatea de a te concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp - Limba germana la nivel mediu spre avansat - Experienta in domeniu constituie avantaj - Seriozitate, atentie, productivitate, initiativa - Persoana organizata, atentie la detalii, capabila sa-si gestioneze timpul eficient Daca ti-am starnit curiozitatea, asteptam cv-ul tau la adresa noastra de e-mail.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai