Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia A&M West Jobs recruteaza pentru clientul sau cu mai multe puncte de lucru in orasele Timisoara, Fetesti, Craiova si Bucuresti, combinieri agricoli. Candidatul ideal trebuie sa aibe experienta in domeniul agriculturii, sa cunoasca diferitele culturi, soluri si utilajele agricole.

Cerinte

Se doreste o persoana care sa aiba experienta in exploatarea combinelor agricole de orice fel, sa intervina in cazul reparatiilor necesare. Candidatul trebuie sa fie disponibil la deplasari in tara pe perioada recoltarii, sa fie o persoana de incredere, muncitoare, organizata si cu simtul raspunderii. Obligatori : permis de conducere categoria B, si sa nu consume alcool. Beneficii: - se va lucra intr-o companie de prestigiu, cu contract de munca avantajos - salariul si beneficiile se vor discuta la interviu - se ofera training si chiar si oportunitati de promovare - cheltuielile pentru deplasari sunt asigurate

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja