Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza pentru o agentie de renume din Cluj-Napoca - Consilier Imobiliar. Vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic, unde performanta sa iti fie recunoscuta si sa faci parte dintr-o echipa tanara, orientata spre succes si performanta? Atunci asteptam CV-ul tau! Responsabilitati: -Analiza si cercetarea pietei; -Mentinerea legaturii cu clientii companiei; -Completarea bazei de date; -Oferirea consultantei imobiliare; -Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare. Beneficii: -Program flexibil; -Salar atractiv plus bonusuri in functie de performanta; -Masina si telefon de firma.

Cerinte

Cerinte: -Persoana dinamica si ambitioasa, pasionata de vanzari; -Prezenta business; -Bune abilitati de negociere; -Cunostinte de operare pe calculator (Pachetul Office); -Studii superioare finalizate; -Permis de conducere categoria B; -Experienta reprezinta un avantaj.

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja