Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

UNDIGO este o companie de recrutare personal specializată în domeniul industriei și meserii. Suntem profesioniști! Si, nu oarecare! Datorită anilor de experiență profesională în sectorul serviciilor de recrutare personal, pe care le cunoaștem, stim exact despre ce vorbim. Deci, suntem întotdeauna personal și profesional la nivelul cerintelor dumneavoastra. Angajamentul nostru este de a nu cunoaște limite - suntem în căutarea de personal calificat în toată Europa!

Cerinte

Atributii: • Lucrări electrice generale • Instalarea și punerea în funcțiune a instalațiilor electrice • Întreținerea și repararea echipamentelor electrice • Citirea planurilor Profilul tau: • Pregatire profesionala - Cunostiinte limba Germana nivel conversational nivel A2 • Cunostiinte tehnice • Fiabilitate, flexibilitate, angajament și precizie • Disponibilitate de lucru in schimburi • Permis de conducere cat.B Noi oferim: • Un contract de munca permanent • Salarii tarifare atractive+diurna+cazare gratuita • Echipament de munca • Consiliere si indrumare in Limba romana profesionala si personala • Si mai mult decat atat……

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja