Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR- Agency recruteaza candidati cu experienta si calificare in constructii - Faiantari , pentru a lucra in cadrul unei companii din Germania . Locatiile in care sunt locrule de munca disponibile : Berlin ,Bremen, Emden ,Hanover. Faiantarul se ocupa in principal cu pregatirea stratului suport, prepararea mortarelor de fixare a placilor ceramice, executia lucrarilor pregatitoare si de sortare, demontarea placajelor, montarea si fixarea pe suport a placilor ceramice . Facilitati : Contract de munca perioada de 12 luni ,cu posibilitate de prelungire. Salariul - 8-10 euro /ora net , platibil lunar ,pe data de 20 . Cazare asigurata gratuit. Asigurare medicala . Se organizeaza interviu cu angajatorul : Pe skype / telefonic. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv redactat in limba engleza pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni la sediul agentiei cu cu Cv : Str. Pacii ,Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3, Tulcea, Judet Tulcea.

Cerinte

Cerinte : Calificare profesionala Experienta de munca anterioara Cunostintele uneia din urmatoarele limbi : engleza ,rusa ,germana. Sare buna de sanatate / Fara antecedente penale

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja