Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cerinte: Experienta pe o pozitie similara (minim 7 ani); Abilitatea de a gestiona simultan proiecte multiple complexe; Experienta in Executie, Ofertare, Licitatii, Negociere de contracte; Atentie la detalii, spirit de initiativa; Persoana comunicativa, organizata, motivata; Permis conducere categoria B. Experienta pe constructii civile Responsabilitati: - intocmire documentatii pentru participarea la licitatii; - ofertare de lucrari - incadrarea in buget; - realizarea ofertelor in softul specializat de devize; - participarea la licitatii; Beneficii: Oferta salariala motivanta; Telefon, masina de serviciu.

Cerinte

Experienta pe o pozitie similara (minim 7 ani); Abilitatea de a gestiona simultan proiecte multiple complexe; Experienta in Executie, Ofertare, Licitatii, Negociere de contracte; Atentie la detalii, spirit de initiativa; Persoana comunicativa, organizata, motivata; Permis conducere categoria B. Experienta pe constructii civile

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja