Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Iti doresti un loc de munca pe termen lung, la care sa catigi bani multi dar nu ai experienta? Noi iti oferim oportunitatea de a te dezvolta profesional! Evolution HCC recruteaza Ospatar – cu si fara experienta – pentru un restaurant de 3 ***, situat langa Cluj-Napoca. Cerinte:  Persoana harnica si responsabila; Disponibilitate de a lucra in ture; Abilitati bune de comunicare si de relationare cu clientii; Experienta NU este obligatorie; Beneficii:  Salar motivant fix + tips; Mediu de lucru placut; Posibilitate de dezvoltare profesionala; Transport decontat. Aplica acum!

Cerinte

Persoana harnica si responsabila; Disponibilitate de a lucra in ture; Abilitati bune de comunicare si de relationare cu clientii; Experienta NU este obligatorie; Limba Engleza - nivel mediu - obligatoriu!

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai