Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va prezentam doar cateva zone in care oferim job-uri in U.K.: Eastbourn, Devon, Somerset, Ispwich, Bournemouth, Kettering, Desborough, North Walsham, North Yorkshire, Bristol, Godstone, Dorset etc. Agentia de recrutare Belrao Group, alaturi de partenerii sai britanici, cauta Infirmieri/Asistenti medicali pentru a profesa in sistemul medical din U.K. Partenerul nostru va ofera 100GBP la sosire pentru transport si va pune in legatura cu managerii de azile, ei colaborand cu azile de pe intreg teritoriul U.K. Deasemenea noi oferim contract de munca pe perioada nedeterminata avand suportul nostru in vederea : deschiderii unui cont bancar, obtinerii NINO, realizarii asigurarii medicale, asistenta cu actele, cazare etc. INSCRIERILE AU INCEPUT ! Detalii ofertei : - plata incepand de la £7.40/hr, urmand sa creasca pana la 7,90/hr - 20GBP- CADOU din partea noastra pentru persoanele recomandate care se inscriu - la sosire in Anglia veti avea cazare (mic dejun/cina) la un hostel, cursul de Induction - care este absolut obligatoriu si fara de care nu se poate lucra la ei in azile indiferent de studii si experienta avuta, suport cu deschiderea contului bancar, obtinerea NINO (National Insurance Number), CRB (Criminal Background Check), informatii privind inregistrarea la GP si multe alte servicii pentru a functiona in legalitate in UK - cazarea este asigurata de angajator contra cost si cu retinere din salar (nu se achita in avans) - in medie cazare cu toate utilitatile incluse, masa, transport aproximativ 300 GBP/luna - concediu de odihna 28 zile/ an - posibilitatea de a fi promovat - uniforma, curs - suport din partea noastra si dupa inceperea muncii in U.K. Responsabilitatile infirmierului: - ajuta batranii dimineata cu spalat pe dinti - ajuta batranii cu servirea meselor, imbracat - schimbat pat - ingiena personala - plimbari, supravegherea acestora in timpul activitatilor - servit ceai (de 4-5 ori pe zi) - administrarea medicamentelor nu trebuie sa intre in raspunderea dvs Peste 9000 likes pe pagina de facebook Belrao!- click aici pentru a vizita pagina

Cerinte

- limba engleza la nivel conversational - varsta incepand cu 18 ani - cazier judiciar - fara antecedente - dorinta de a lucra cu persoanele varstnice - pentru partea masculina se cer obligatoriu studii in domenii precum: psihologie, asistenta sociala, postliceala sau cursuri de infirmieri BRG NU PERCEPE TAXE SAU COMISIOANE! Procedura: -interviul de inscriere cu noi cu agentia BRG - online pe Skype sau la sediul nostru din Cluj - Napoca -interviul cu partenerul din Anglia cu care stabiliti data de plecare, in functie si de disponibilitatea dvs -plecarea in Anglia conform itinerariului primit Asteptam aplicatiile dvs., pentru o plecare rapida si in siguranta!

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja