Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: Selectam operatori turnatorie/matriteri pentru a lucra in Anglia Salarizare intre : £8,50/h si £10.00/h In functie de Fabrica Fara limita de varsta Contractul se semneaza direct cu Fabrica. Ore suplimentare platite EXTRA MINIM 40 ore pe saptamana

Cerinte

-producerea matritelor din nisip folosind modele si unitati de turnare; -producerea manuala a matritelor; -producerea componentelor/elementelor utilizand forme, nisip sau material de ranforsare; -scoaterea produselor turnate din matrite; -experienta minim 2 ani pe o pozitie similara; -experienta intr-o turnatorie manuala; -cunostinte despre produsele din fier topit cu sistem de nisip tratat chimic; -cunostinte de desen tehnic; -limba engleza la nivel conversational;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja