Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution Hcc recruteaza Reprezentant Vanzari - zona de vest a tarii,pentru clientul nostru, lider la nivel national pe partea de distributie piese auto si accesorii auto. Responsabilitati: Pastrarea relatiilor cu clientii actuali si dezvoltarea portofoliului de clienti; Promovarea produselor societatii si prezentarea tuturor avantajelor acestora; Consilierea tehnica a clientilor cu privire la produsele firmei (prezentarea produselor, prezentarea ofertelor); Identificarea si valorificarea oportunităților de afaceri ale firmei; Elaborearea rapoartelor zilnice/saptamanle/lunare. Candidatul ideal: - Abilitati foarte bune de vanzare si negociere; - Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii si/sau potentialii clienti; - Persoana inteligenta si dornica de afirmare; - Atitudine proactiva si integritate profesionala; - Persoana ambitioasa cu dorinta puternica de realizare pe plan profesional, motivata, determinata si dispusa sa se realizeze pe propriile puteri; - Experienta in vanzari minim 2 ani; - Dinamism, flexibilitate, perseverenta, capacitatea de automotivare si buna organizare; - Permis de conducere cat. B; Studii medii sau superioare; Cunostinte medii de operare PC (Excel, Word). Beneficii: Salar atractiv + comision; Autoturism de serviciu, telefon mobil, laptop plus accesorii; Cazare, diurna, masa in functie de deplasari;

Cerinte

Candidatul ideal: - Abilitati foarte bune de vanzare si negociere; - Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii si/sau potentialii clienti; - Persoana inteligenta si dornica de afirmare; - Atitudine proactiva si integritate profesionala; - Persoana ambitioasa cu dorinta puternica de realizare pe plan profesional, motivata, determinata si dispusa sa se realizeze pe propriile puteri; - Experienta in vanzari minim 2 ani; - Dinamism, flexibilitate, perseverenta, capacitatea de automotivare si buna organizare; - Permis de conducere cat. B; - Studii medii sau superioare; - Cunostinte medii de operare PC (Excel, Word).

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja