Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Echipa Evolution-HCC recrutează un Area Sales Manager de lacuri şi vopsele, pentru unul din clienţii săi cu sediul în Cluj-Napoca. Principalele atribuţii: - dezvoltarea şi menţinerea unei excelente relaţii cu clienţii existenţi; - identificarea şi contactarea clienţilor potenţiali în vederea creşterii portofoliului; - identificarea nevoilor clientului şi ofertarea în funcţie de acestea; - cunoaşterea pieţei de lacuri şi vopsele / tendinţele de evoluţie;

Cerinte

Ce căutăm la tine? - experienţă de minim un an în domeniul vânzării de vopsele/lacuri; - cunoştinte operare PC (Microsoft Office); - abilităţi de comunicare şi de persuasiune; - personalitate proactivă, flexibilitate, entuziasm; - gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă. Ce îţi oferă compania? - pachet salarial motivant; - pregătire profesională continuă; - traininguri în străinătate; - posibilităţi de promovare în cadrul companiei.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja