Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EVOLUTION-HCC recrutează un Reprezentant vânzări, pentru o companie din domeniul mobilierului, cu sediul în Cluj-Napoca. De 12 ani, compania produce mobilier pentru HORECA, diferenţiindu-se prin pasiune, experienţă şi dăruire. Oferind soluții performante, creative și calitative, respectiv prin parteneriate strategice cu designerii de interior, arhitecții și proprietarii de localuri, firma este in plina expansiune, acesta fiind un post nou creat. RESPONSABILITĂŢI: - Menţinerea unei bune relaţii si colaborări cu clienţii existenţi; - Promovarea produselor companiei; - Administrarea portofoliului de clienţi şi dezvoltarea portofoliului existent; - Ofertare, pregătire contracte şi prezentări pentru potenţiali clienţi; - Participări la diverse evenimente din domeniul mobilierului.

Cerinte

CERINŢE: - Experienţă în domeniul vânzărilor de mobilier; - Cunoştinte medii de limba engleză; - Cunoştinte operare PC ( Microsoft Office); - Mod de gândire orientat spre client, atitudine proactivă, optimism. CE OFERĂ FIRMA: - pachet salarial motivant; - posibilităţi de dezvoltare într-o echipă de profesionişti; - experienţa unei companii cu renume; - integrarea într-un colectiv tânăr.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja