Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Evolution HCC recruteaza Reprezentant de Vanzari pentru clientul nostru, care ofera cea mai buna solutie cand vine vorba de curatenie. Cu o experienta vasta in servicii de curatenie, o echipa dedicata si echipamente de ultima generatie, reinprospateaza sediul firmelor, cladiri de birouri si spatii industriale. Ce este nevoie sa faci? Sa prospectezi piata; Sa ofertezi clientii din baza de date; Sa mentii legatura cu clienti; Sa intocmesti diferite contracte. Ce iti oferim? Salar atractiv + comision si bonusuri in functie de performanta; Mediu de munca placut; O colaborare pe termen lung; Suport pentru a putea sa iti atingi obiectivele; Masina, telefon si laptop de serviciu. Aplica acum!

Cerinte

Persoana pasionata de vanzari, care sa detina tehnici bune de negocieri; Prezenta business; Persoana responsabila si flexibila; Persoana dornica de a acumula experienta in domeniul vanzarilor; Experienta – reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai