Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti place sa lucrezi alaturi de o echipa si te consideri un lider innascut? Atunci citesti anuntul potrivit! Evolution HCC recruteaza Sef de echipa productie pentru o companie elvetiana cu sediul in Hunedoara.

Cerinte

Iti place sa lucrezi alaturi de o echipa si te consideri un lider innascut? Atunci citesti anuntul potrivit! Evolution HCC recruteaza Sef de echipa productie pentru o companie elvetiana cu sediul in Hunedoara. Ce ne-am dori de la tine? -sa ai o experienta minima in coordonarea personalului -experienta in lucrul cu masini industriale TRUMPF, stante, prese hidraulice -sa fi lucrat cu termene limita Ce ar trebui sa faci? -sa coordonezi personalul si sa te asiguri ca productia este la zi - sa ajuti echipa in sarcinile zilnice si sa oferi solutii -sa tii cont de termenele limita -sa calculezi necesarul de materii prime si auxiliare -sa administrezi receptia stocurilor de materii prime -sa intervii de fiecare data cand este nevoie pentru buna functionare a echipamentelor de dotare Ce beneficii vei avea? -sansa de a lucru intr-un mediu de lucru modern, profesionist -pachet salarial motivant -sansa de a te dezvolta professional

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja