Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doreşti să lucrezi într-o echipă tânără, care se bazează pe susţinere reciprocă, dezvoltare profesională şi colegialitate? Noi îţi aducem soluţia! Echipa Evolution-HCC recrutează un Specialist în achiziţii, pentru unul dintre clienţii săi, un producător de mobilier cu renume naţional şi internaţional. Dacă ţi-am atras atenţia, hai să vedem ce trebuie să faci: - Analiza pieţei de profil în vederea identificării de noi furnizori şi selectarea de furnizori într-un mod optim; - Negocierea condiţiilor contractuale cu furnizorii de mărfuri şi servicii, bazate pe strategia de dezvoltare a companiei; - Urmărirea şi verificarea confirmărilor de comandă de la furnizori, a respectării preţurilor şi termenelor de livrare conform contractelor şi ofertelor negociate; - Asigurarea aprovizionării mărfurilor în timp real, pentru desfăşurarea optimă a activităţii companiei; - Supervizarea livrărilor de la furnizori şi urmărirea achiziţiei; - Menţinerea şi dezvoltarea de relaţii excelente cu toţi furnizorii companiei.

Cerinte

Ce căutăm la tine? - Experienţă de minim un an în domeniul achiziţiilor; - Cunoştinţe bune de utilizare a PC-ului (Microsoft Office); - Foarte bune abilităţi de comunicare şi negociere; - Cunoştinţe medii de limba engleză. Ce îţi oferă firma? - un pachet salarial motivant; - o echipă tânără, dornică să te cunoască; - posibilitate de dezvoltare profesională; - experienţă într-o companie prietenoasă, cu renume; - posibilităţi de promovare în cadrul firmei.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja