Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza ucenici FARA EXPERIENTA, pentru clientul sau din domeniul productiei, cu fabrica situata in GHERLA. Cerinte: - Absolvent de liceu / scoala profesionala cu profil mecanic/ electric/ electrotehnic; - NU este necesara experienta in domeniu; - Cunostinte de baza in domeniul mecanic si/sau electric; - Domiciliul situat in localitatile apropiate orasului Gherla; - Disponibilitate de lucru in 3 schimburi de 8h/zi; - Dorinta de invatare si avansare si formare. Responsabilitati: - Intretinerea si repararea utilajelor din productie; - Mentenanta utilajelor de productie; Beneficii: - Pachet salarial fix + beneficii - Posibilitate de invatare; - FORMARE la locul de munca pe meseria de mecanic/electrician intretinere si reparatii utilaje.

Cerinte

Cerinte: - Absolvent de liceu / scoala profesionala cu profil mecanic/ electric/ electrotehnic; - NU este necesara experienta in domeniu; - Cunostinte de baza in domeniul mecanic si/sau electric; - Domiciliul situat in localitatile apropiate orasului Gherla; - Disponibilitate de lucru in 3 schimburi de 8h/zi; - Dorinta de invatare si avansare si formare. Responsabilitati: - Intretinerea si repararea utilajelor din productie; - Mentenanta utilajelor de productie;

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja