Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred - HR. Agency recruteaza candidati pentru posturile de Zidari , pentru a lucra in cadrul unei companii din Olanda; Descrierea Job-ului: Construirea , modificarea ,repararea ,intretinerea cladirilor cu urmatoarele materiale : caramida ,piatra ,tigla sau structuri si suprafete ceramice . Foloseste amestecuri de mortar , pune caramizi si piatra. Instaleaza pardoseli, pereti din sticla, Citeste planuri Lucreaza cu gled ( tavane /pereti) Atribuie de munca unui ajutor sau ucenic. Facilitati : Contract de munca perioada de 12 luin , cu posibilitate de prelungire, Salariul 1800 euro /luna Cazare asigurata gratuit Asigurare medicala Se organizeaza interviu cu angajatorul : Pe skype / telefonic. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv redactat in limba engleza pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni la sediul agentiei cu cu Cv : Str. Pacii ,Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3, Tulcea, Judet Tulcea.

Cerinte

Cerinte : Calificare profesionala , Experienta de munca anterioara , Cunostintele limbii engleze la nivel Mediu -Avansat , Recomandare de la ultimul loc de munca

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja