Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Vase de croaziera

Descrierea jobului - Vase de croaziera

Agentia Ocean Jobs recruteaza personal in DEPARTAMENTUL CULINAR pentru navele de croaziera fluviale (Dunare/Rin/Elba), pentru sezonul 2017 (incepand cu luna martie). Interviurile au loc in Romania, direct cu angajatorul in luna februarie. Se fac recrutari pentru urmatoarele pozitii: Ajutor de bucatar/Spalator de vase Junior Chef/Breakfast Chef Demi Chef Chef de Partie Sous Chef Executive Chef

Cerinte

• Limba engleza – nivel conversational (obligatoriu!) • Experienta minim 1-2 ani in domeniul in care aplicati • Experienta pe navele de croaziera reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie. De ce sa alegi unul din aceste job-uri? • Salariu atractiv - intre 1500-4500 €/luna • 8-12 ore de munca/zi • Mancare si cazare incluse • Asigurare medicala • Transport asigurat • Plecari incepand cu luna martie 2017. • O data la 3-4 luni lucrate, posibilitate de vacanta 2 saptamani. Vacanta este platita! • Esti platit sa vizitezi lumea! Daca esti in cautarea unei provocari in cariera ta, asteptam CV-ul tau redactat in limba engleza. Doar candidatii selectati vor fi contactati. Descrierea firmei Agentie recrutare personal pentru navele de croaziera oceanice si fluviale.

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai